bakliyat

Bakliyat

Ürünlerimiz, üretiminin tamamını kendi tesislerinde özenle paketlediği ürünleri sadece Türkiyede değil 82 ülke mutfağında pişirilmekte olup Pirinç, Bulgur, Kırmızı Mercimek, Nohut, Fasulye, Barbunya, Börülce, Bakla, Bezelye, Pop corn ve Buğday ürün çeşitleriyle yaklaşık 40 yılı aşkın bir tecrübeye sahiptir.

Nohut

Mercimek

Bulgur

Prinç

Fasülye

Yeşil Mercimek

zeytinyag

Zeytin Yağı

Kaliteli natürel zeytinyağı üretiminde birçok ideal koşulun bir arada bulunması ve bu koşulların sürekli ‘kontrolü’ gerekir. Zeytinyağının tadını ve kalitesini, yöre ikliminden toprağın verimine, zeytinin toplanma şeklinden kullanılan gübreye, mekanik ezme makineleri özelliklerinden nasıl saklandığına hatta toplandıktan sonra ne kadar sürede sıkıldığına birçok faktör etkiler. Ürünlerimizin değişmeyen kalite ve lezzetinin sırrı her süreç için geliştirdiği kontrol süreçlerinde saklıdır.

sızmayag

Sızma Yağ

Sızma zeytinyağı, bir bakıma ölmez ağacının meyve suyu gibidir. Doğanın sağlığını sofralarımıza taşıyan zeytinyağının en doğal, en aromatik halidir. Başta Ayvalık ve körfez bölgesi olmak üzere Ege’nin en iyi zeytinlerinden Ürünlerimizin yüksek kalite ve kontrol standartları ile sizlere sunduğumuz Ürünümüz Sızma Zeytinyağı’nı, yoğun, aromatik tadına daha iyi varabilmek için özellikle başlangıçlar, salatalar ve kahvaltılar olmak üzere tüm yemeklerinizde keyifle kullanabilirsiniz.

riviera

Riviera

Zeytinyağı ile sağlıklı yemekler yapmak istiyor ancak zeytinyağının kendine has tadını ve kokusunu ağır buluyorsanız yağımız Riviera tam size göre. Yağımızın yüksek kalite ve kontrol standartları ile sizlere sunulan yağımız riviera özenle dengelenmiş, yemeklerinizin tadını bastırmayan hafif aromasıyla hem hafif hem lezzetli olmasını istediğiniz tüm yemeklerinizi ziyafete dönüştürür.

aycicek

Ayçiçek Yağı

Ürünümüz ayçiçek yağını en çıtır kızartmalardan en hafif hamur işlerine kadar tüm yemeklerinizde keyifle kullanabilirsiniz.

temizlikgerec

Şekerler

%100 doğal şeker pancarından üretilmiştir.

Toz Şeker

Küp Şeker

temizlikgerec

Temizlik Ürünleri

Temizlik Malzemeleri ihraç eden bir firma olarak ; Sıvı Deterjan, Toz Deterjan, üretimi ve diğer temizlik gereçleri sektöründe 100 ’den fazla ürün çeşidimizle hizmet veriyoruz.

Toz Deterjanlar

Bulaşık Deterjanları

Yumuşatıcılar

Arap Sabunu

Yüzey Temizleyiciler

Çamaşır Suları

temizlikgerec

Temizlik Gereçleri

Temizlik Malzemeleri ihraç eden bir firma olarak ; Sıvı Deterjan, Toz Deterjan, üretimi ve diğer temizlik gereçleri sektöründe 100 ’den fazla ürün çeşidimizle hizmet veriyoruz.

Temizlik Bezleri

Temizlik Süngerleri

Temizlik Fırçaları

Temizlik Telleri

Temizlik Mop Paspasları

Temizlik Eldivenleri

temizlikgerec

Kağıt Ürünleri

Dünya standartlarında üretilmiş, temizlik kâğıdı ve yan ürünlerini, ülkemizde ve dünyanın dört bir köşesinde artan temizlik kâğıdı ihtiyacı ve beklentilerini karşılamak amacıyla; Doğu Avrupa, Ortadoğu, Kafkaslar ve Afrika bölgelerine ihracat yapıyoruz.

Islak Mendiller

Tuvalet Kağıtları

Kağıt Havlular

Peçeteler